image description

EKİP ARKADAŞLARIMIZ

Ekip

Ahmet Mervan TAŞ

Genel Koordinatör

Üniversite eğitiminin ardından 2001 yılında basın sektöründe çalışma hayatına başlayan Ahmet Mervan TAŞ, basın danışmanlığı, prodüksiyon ve reklam sektöründe çalışma hayatını sürdürdü. 21 yıllık tecrübesiyle 2019 yılında Selinty Media’yı kuran Taş,  tam bir işkoliktir.

Ahmet Mervan TAŞ

Uğur BALÇIK

Genel Koordinatör

2013 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi'ni birincilikle tamamladıktan sonra pek çok web programlama projelerinin içinde yer alan Uğur Balçık, 2019 yılında kurucu ortak olarak yer aldığı Selinty Media Dijital Reklam ajansında yazılım geliştirmeye devam ediyor. 

Uğur BALÇIK

Onur ÖZDEMİR

Grafik Tasarım

2011 yılında güzel sanatlar fakültesinden mezun olan ve ardından grafik tasarım alanında 15 yıllık tecrübe ve sayısız tasarım yapmış işinde profesyonel bir insan.

Onur ÖZDEMİR

İbrahim Can Gürer

Editör

2023 yılında Afyon Kocatepe Üniversite'si Radyo Televizyon Programcılığı bölümü bitiren, Adobe Premier ve After Effect programlarında tecrübesi olan, genç, dinamik ve üretken bir insan.

İbrahim Can Gürer

Furkan Büyükballı

Video Editör

2023 yılında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünü bitirdi.  2021 yılı UNESCO NEŞET ERTAŞ ANMA PROGRAMLARI kapsamında uluslararası canlı yayında kameramanlık tecrübesine sahip, genç ve dinamik bir insan.

Furkan Büyükballı

Faruk Sönmez

Video Editör

6 yıllık çekim, montaj ve kurgu tecrübesine sahip, çeşitli çekim tekniklerine hakim, alanında uzmanlaşmaya devam eden bir marka. 

Faruk Sönmez