image description

WEB TASARIM

Hizmetler

image description

WEB TASARIM

Web sayfanız işletmenizin imajı ve vitrinidir. Bir ürün ne kadar, ne kadar kaliteli olursa olsun eğer iyi bir vitrinde sergilenmiyor ve de sunulmuyorsa etki hak ettiği değeri bulması mümkün değildir. Faaliyet alanınız ne olursa olsun, web sayfanız müşterilerinizin gözünde firmanıza saygınlık kazandırır, güven verir.

Dünyaca ünlü araştırma şirketlerinin “Neden bir web sayfanız olmalı?” konulu araştırmasının sonuçlarına göre, bir web sayfanızın olması size şunları kazandırır:


Dijital dönüşüme ayak uyduran küçük ölçekli bir işletme iseniz;

-      İstihdam ettiğiniz kişi başına gelirden 2 kat daha fazla gelir elde edersiniz.

-      Toplam gelirleriniz önceki yıla göre 4 kat artabilir.

-      Önceki yıla göre 3 kat daha fazla iş fırsatı oluşturursunuz.

-      Tüketicilerin en az %30’u web sayfası olmayan bir işletmeyi işletme olarak görmüyor.

-      Günlük mobil internet kullanımı ortalama 5 saat

-      Haftalık toplam internette geçirilen süre 26 saat

-      Satınalma yapmadan önce tüketiciler önce web üzerinden araştırma yapıyor.

-      Tüketicilerin yüzde 97’si alışveriş kararını vermeden önce yerel işletmeleri internet üzerinden araştırıyor ve buluyor.

-      İnternette alışveriş deneyiminin yüzde 93’ü “Arama” search ile başlıyor.

-      Google’da günde ortalama 3,5 milyar arama yapılıyor.

-      Tüketicilerin büyük bir kısmı işletmeler ile yaptıkları işi ve web sayfalarını ilişkilendiriyorlar

-      Bireysel bir satınalma kararı vermeden önce tüketiciler ortalama 3 kaynakta karşılaştırma yapıyor ve yüzde 30’luk kısmı eğer bir web sayfasına ulaşamazlar ise o işletmeden satınalma yapmaktan vazgeçiyorlar.

-      B2B satışlarda firmaların yüzde 75’i web sayfasının satınalma kararlarını etkilediğini söylüyor ve bu firmaların yüzde 62’si satınalmayı sadece dijital platformlardaki içeriklere göre sonuçlandırdıklarını belirtiyorlar.

-      Web sayfasında kullanıcının dikkatini çekebilmek için sadece 10 saniyeniz var.

-      Tüketicilerin yüzde 75’inde web sayfanızın tasarımına göre sizin güvenirliğiniz ve inanırlığınız ile ilgili yargı oluşuyor.

-      B2B alıcıların yüzde 46’sı eğer sayfanız sizin ne iş yaptığınızı açıklamıyorsa, yüzde 37’si de zayıf yönlendirmeler ve kötü bir tasarım var ise direk olarak sayfanızı terk ediyorlar.

-      3 saniye içerisinde B2B alıcılara kim olduğunuzu, ne iş yaptığınızı ve kim ile iletişime geçebileceklerini gösterebilmelisiniz.

Küçük, orta ya da büyük ölçekli bir işletme olmanız sizin web sayfasına olan ihtiyacınızı değiştirmez. Bilgilendirici ve iletişim odaklı bir web sayfanız olabilir ya da işinizi e-ticarete taşımak ve internetten satış yapmak istiyorsanız bir e-ticaret sayfasına ihtiyacınız vardır. Bir sayfa oluştururken ilk karar vermeniz gereken bir alan adı olacaktır. Sonrasında ise sayfanın tasarımı oluşturulur ve hazır hale getirilir. Selinty Media olarak bilgilendirici, kullanıcı dostu, kolay ulaşılabilir, anlaşılabilir, hedef kitleye ulaşabilen, yenilikçi, trendlere uygun, kaliteli ve özgün görsellerin kullanıldığı tasarımlar oluşturuyor ve sizin ihtiyaçlarınıza göre hayata geçiriyoruz.

Yeni bir sayfaya ihtiyacınız olabilir ya da mevcut sayfanız artık trafik çekmiyor ve tarihe karışmış ise sizin için çözüm üretmeye ve taze bir tasarıma biz hazırız. Sıra sizde!