image description

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Hizmetler

image description

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

DİJİTAL DÜNYANIN GÜCÜNÜ LEHİNE DÖNÜŞTÜR
Instagram, Facebook, X, TikTok ile Youtube hesaplarınızı, hedef kitleniz üzerinde yaptığımız incelemeler sonucunda hazırladığımız dijital pazarlama stratejisi çerçevesinde, profesyonel ekibimiz yönetirken, siz işinize ve müşterilerinize odaklanın. Özgün içerik ve tasarımlar, bütçenize uygun kampanyalar ile dijital platformda markanıza değer, işletmenize yeni müşteriler ekleyelim. 

NEDEN SOSYAL MEDYAYI ETKİN KULLANMALIYIZ?
Sosyal medya kullanıcıların sayısı dünya nüfusunun yüzde 60’ından fazlasını oluşturuyor. Geçtiğimiz yıldan bu yana 500 milyonun üzerinde yeni kullanıcı sosyal medya platformlarını kullanmaya başladı. Dünya çapında 5 milyara yakın sosyal medya kullanıcısı bulunuyor. Dünyanın üçte ikisinden fazlası cep telefonu kullanırken internet kullanıcısı sayısı ise 5 milyarı aşmış durumda. Türkiye’de dijital reklam payı 2022 yılı itibariyle dünya ve Avrupa ortalamasının üzerine çıkarak yüzde 67,24’e yükselmiştir.

Sosyal medya reklamları ile,
*Hızlı ve etkili bir şekilde hedef kitleye ulaşabilir,
*Reklamlarınızı daha düşük maliyetlere yapabilir,
*İçeriğinizi özelleştirebilir ve başarısını ölçebilir,
*İşletmenizin marka bilinirliğini artırabilir,
*İşletmenizin müşterileriniz ile etkileşimini artırabilirsiniz.

Ücretsiz sosyal medya yönetimi fırsatından faydalanmak, sosyal medya yönetim paketleri hakkında bilgi almak ve daha fazlası için bizi arayın.