image description

360° SANAL TUR

Hizmetler

image description

360° SANAL TUR

HER DETAY, HER AÇIDAN KARŞINIZDA…

Dijital yollardan iş alma sürecine girişen kurum ve kişilerin, müşterisinin ilgini çekecek pazarlama yöntemlerinden yararlanması gerekir. Bu noktada yapılabilecek en iyi adımlardan biri mekanın 360 derece sanal tur çekiminin yapılmasıdır. Selinty Media olarak biz de tam burada devreye girerek ihtiyacınız olan çekimi sizlere sunuyoruz. Bu alanda 10 yılı aşkın tecrübeye sahip olan ekibimiz, çok sayıda şirket, mağaza, otel, restoran gibi işletmelerin çekimini tamamladı. 

Sanal tur çekimi, işletmenin Google Haritalar ve diğer arama motorlarında işletme kartının fotoğraflar bölümünde görünür. Neredeyse tüm mobil cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışan sanal tur, web sitelerine de eklenebilir.

Sanal turlar sayesinde standart bir videoya oranla daha ayrıntılı gezintiler yapılabilir. Kullanıcılar açısından daha sık tercih edilen 360 derece sanal turlar, işletmeler açısından çok büyük avantajlar yaratır. Ancak bir sanal turun ortaya çıkabilmesi ciddi bir iş yükü ve uzmanlık gerektirir. Selinty Media’nın profesyonel ekibi bu noktada hizmetinizde…